Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ
Bezpieczne zakupy
  • Dostępne formy płatności: płatność przy odbiorze, przelew na konto
  • Szyfrowane dane i transakcje
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i formularz odstąpienia od umowy

Zwrot produktów

W ciągu 7 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży hurtowej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży przedsiębiorcom, którzy dokonują zakupu w celu związanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 14 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, na koszt odbiorcy.

 

Formularz odstąpienia od umowy

Informujemy, iż formularz ten należy wypełnić́ i odesłać́ tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy. Korzystanie z formularza jest fakultatywne.

 

Adresat :

ASJ SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą: 87-100 Toruń, ul. Kusocińskiego 3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000625125, posiadającą NIP 8792685330,

 

Sklep:

Adres do kontaktu i odesłania wypełnionego Formularza odstąpienia od umowy:

ASJ SYSTEM Sp. z o.o., ul. Kusocińskiego 3, 87-100 Toruń,

e-mail: biuro@pompyiarmatura.pl ,  

telefon: +48 730 69 68 69

 

Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym(*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: ……………………………………………………………………………………....

Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)    ……………………………………………………………..

Nazwa kontrahenta(-ów) …………………………………………………………………….

Adres kontrahenta(-ów) …………………………………………………………………………………...

 

Podpis kontrahenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

 ……………………………………………………………………………………

Data ………………………………….

(*) Niepotrzebne skreślić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl